• Головна
  • У Тернополі репрезентували проект пам’ятника Незалежності
18:00, 9 березня 2012 р.

У Тернополі репрезентували проект пам’ятника Незалежності

Проект пам’ятника Незалежності України, який планують спорудити в Тернополі, було репрезентовано в рамках відзначення Шевченківських днів.

«Символічно, що саме 9 березня – в день коли народився Тарас Шевченко, відбувається представлення проекту цього пам’ятника. Думаю, що до його спорудження долучаться усі небайдужі», - сказав заступник голови ОДА Петро Гоч.

Він відзначив цікавий задум скульптора І.Й.Сансядла, який пропонує спорудити пам’ятник у вигляді скульптури жінки, яка у витягнутих руках тримає плаха, що рветься ввись.

Представники духовенства освятили макет проекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...