• Головна
  • У тернопільській сім’ї серед 8 дітей аж 3 пари двійнят
17:00, 5 червня 2016 р.

У тернопільській сім’ї серед 8 дітей аж 3 пари двійнят

У Тернополі є своя унікальна багатодітна сім’я.  Серед восьми дітей аж три пари двійнят з різницею у кілька років. Днями тернопільські патрульні поліцейські завітали до них в гості… Щаслива мама вісьмох дітей каже, тепер доведеться вигадувати ким лякати малечу. Після візиту тернопільських поліцейських, діти їх не бояться. А один з хлопчиків пообіцяв, як виросте також стане полісменом. Унікальна ця сім’я не лише кількістю дітвори. А й тим, що одні за одними там з’явилися на світ аж три пари двійнят.

ВІРА БУЦЕР, багатодітна мама: «В третій раз я вже була більш-менш готова до цього. Другий раз в мене був шок. Тому, що я тільки родила малих і мені сказали, що, на УЗД, двоє. Я кажу: нє, двоє вдома. Повертає мені і показує: двоє, дійсно – двоє. Пережили. В чоловіка був шок, він неділю не говорив, ні з ким. Вони різні, всі абсолютно. І по характеру, і зовнішньо всі різні».

На питання, як уживаються один з одним, мама каже, буває всяке, деколи сваряться-воюють, але між собою дружать і по дому допомагають, - передає ІНТБ.

АВРОРА, 6 років: «Хтось хоче гратися одною іграшкою, а другий хоче тою самою, потім вони починають битися, я хочу їм сказати, потім вони кажуть, що я командірка, я просто хочу сказати, що давайте не грати цю гру, бо так не можна».

Здається, що спокійно і тихо тут майже не буває. Однак, мама запевняє, після одинадцятої ночі – повний штиль. Тоді вона має час на себе і на вишивку.

ВІРА БУЦЕР, багатодітна мама: «Я все вишиваю. В основному люблю бісером, беру собі схеми і вишиваю. Картини великі люблю, чим тяжкіші, тим кращі».

Мама малечі каже, вчить їх в першу чергу не бути егоїстами, допомагати і ділитися один з одним. В тісноті, та не в образі. Раду собі дають, не вистачає лише додаткових квадратних метрів.

ВІРА БУЦЕР, багатодітна мама: «В цій кімнаті живемо ми всі. Дев’ятеро нас, я і мої діти. В одній кімнаті брат, там сестра, там мама, там сестра з дітьми. Ще була в нас собака».

Але собаку довелося віддати, зате є кіт з дуже оригінальною кличкою.

«Печенько».

Поліцейські кажуть, вирішили трохи допомогти сім’ям, які цього дійсно потребують.  Тому і завітали в гості до цієї родини.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП у м. Тернопіль: «Поліцейські в колективі зініціювали, зібрали певні кошти, свої особисті. Ми дуже багато сьогодні відвідали сімей тих, які насправді потребують цієї допомоги. Де не зажди держава може до них дійти, допомогти так, як це потрібно».

ІВАН СПРИДОНЮК, заступник командира батальйону патрульної поліції в м. Тернопіль: «Для патрульних така ініціатива і такі вчинки – це звичайна справа, вони будуть старатися і далі так робити. Вони для цього і стали патрульними, вони для цього є людьми, справжніми».

Фото: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільська сім’я #8 дітей #3 пари двійнят
Оголошення
live comments feed...