• Головна
  • У Тернополі просять подбати про дітей і прибрати платні атракціони
16:15, 6 червня 2016 р.

У Тернополі просять подбати про дітей і прибрати платні атракціони

Леся Козій просить у петиції місцеву владу прибрати платні атракціони з площі імені Папи Римського Івана Павла ІІ, що біля Бульвару Д. Галицького на східному масиві.

– Прошу підтримати дану петицію тому, що скоро там неможливо буде перейти, не те, що гуляти з дитиною. Для таких атракціонів повинно бути відведено місце в парку, а не між будинками. Я розумію, що підприємцям там вигідно, але подумайте про молодих батьків, які є далеко не мільйонерами і про психіку малих дітей, які не розуміють, що неможливо за все заплатити. Я вже не говорю за зовнішній вигляд площі. Наперед вдячна за підтримку, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що схожу петицію уже подали в міську раду. Наталія Черпак просить владу прибрати з Театрального майдану дитячі атракціони. За словами тернополянки, вони перетворюють центральний майдан на дешевий цирк-шапіто, пише сайт ternopil.te.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #платні атракціони

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Які дитячі табори працюють у Тернополі цього літа та як туди записатися
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...