• Головна
  • Лицарі з Тернопільщини стали призерами світового турніру
13:00, 7 червня 2016 р.

Лицарі з Тернопільщини стали призерами світового турніру

Двоє студентів ТДМУ, які є учасниками лицарського клубу "Золота шпора", повернулися з омріяним дипломом, який засвідчує здобуття другого місця у масштабних лицарських боях «Битва націй».

Участь у них взяли шанувальники стародавньої культури з понад 35 країн світу, де за нагороди змагалася і збірна команда України. У складі збірної "воювали" і двоє студентів медуніверситету – Андрій Андрусик та Владислав Довгалюк, повідомляє прес-служба Тернопільського державного медичного університету.

«Цього року ми отримали набагато кращий результат. Дівчата в боях «3 на 3» здобули перше місце. В боях «21 на 21» посіли друге місце. Хочу сказати, що рівень підготовки команди був досить високий і в нас є всі шанси виграти золото. У боях «5 на 5» також отримали 2 місце. Я посів друге місце в індивідуальному заліку в боях «21 на 21». Інший наш учасник Владислав Довгалюк також непогано показав себе. Загалом фестиваль організований на високому рівні. Ми отримали багато позитивних емоцій, поспілкувалися з учасниками з різних країн, поділилися досвідом підготовки», – розповів ініціатор створення лицарської команди при ТДМУ, студент третього курсу стоматологічного факультету Андрій Андрусик.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лицарі з Тернопільщини стали призерами світового турніру
Оголошення
live comments feed...