• Головна
  • Тернополянка нарікає, що в ЗОШ №5 з батьків взяли гроші, але не забезпечили обіцяного
13:30, 7 червня 2016 р.

Тернополянка нарікає, що в ЗОШ №5 з батьків взяли гроші, але не забезпечили обіцяного

На незрозумілі процеси в ЗОШ №5 повідомила на сайті міської ради в розділі "Питання-відповіді" жінка, яка підписалася Марія.

За її даними, в навчальному закладі збирали кошти з батьків за навчання дітей у початковій школі та підготовку дитини до повноцінного навчання у даному навчальному закладі.

Втім, здавши чималу суму, жінка не отримала обіцяного.

"При обрані школи зупинилася на школі з вивченням іноземних мов. На зборах нам красиво розказували, що дітки маленькі, їх треба привчити до вчителів, класів, перерви пристосувати до навчального процесу... Прийшовши після зборів довго думали, адже в місяць треба заплатити за це навчання 450- 400 гривнів, сума немала і ще закупити підручники треба це було 215 гривнів. Але вирішили дати дитину в 5 школу, нехай вивчає грунтовно іноземну мову Як результат ми заплатили за навчання кругленьку суму, а сьогодні нам кажуть вибачайте ми вас не беремо. Що це таке.... Привчили дітей до себе, як я маю пояснити дитині що вона не буде вчитися в цій школі, вона вже рукзачок складає, бо хоче до Віри Олексіївної. Прошу розібратися в цьому питанні, за що я платила ці гроші! Ви взяли мою дитину до школи, ви брали за це з мене гроші, а де результат вашого навчання... Прошу розібратися за що я платила", – закликала владу міста Марія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополянка нарікає #що в ЗОШ №5 з батьків взяли гроші #але не забезпечили обіцяного
Оголошення
live comments feed...