• Головна
  • На Тернопільщині повстали працівники кар’єрів
14:30, 7 червня 2016 р.

На Тернопільщині повстали працівники кар’єрів

Ремонтники кар’єру у Новосілці і справді працювали за 1460 грн. на місяць. Цю інформацію підтвердив бухгалтер кар’єру. Ремонтники, з якими досі не поновили трудові договори, отримували найнижчу заробітну плату на кар’єрі – 8 грн. 69 коп. за год.

Окрім того, на підприємстві ТОВ «Кар’єр Новосілка» у Підволочиському районі нам підтвердили, що людям пропонують підняти заробітну плату не більше як на 20%. Ремонтники відмовляються працювати за копійки і вимагають підняти заробітну плату хоча б на 40%.

Втім, чи надалі з кар’єру у Новосілці вивозять вапняк на підприємстві мовчать. Тоді як місцева влада не може навіть контролювати діалогу з керівництвом кар’єру.

«Вчора створили робочу групу у Скалатській міській раді, до якої увійшли працівники кар’єру Новосілки. Ми дзвонили вчора до Авраменка, але він навіть не сказав, коли зможе з нами зустрітися, він навіть не хоче з нами говорити про робочих. Питання залишається абсолютно не вирішеним. А з Полупанівського кар’єру працівники створили профспілку, аби хоч якось захистити свої права», – повідомив Галасу голова тимчасової контрольної комісії з визначення законності надрокористування на Тернопіллі при обласній раді Петро Васько.

Розповісти про ситуацію у Полупанівці на кар’єрі відмовилися. Там на телефонні дзвінки, як виявилося під час розмови журналіста, чомусь відповідає прибиральниця, яка запевняє, що нічого не знає, а бухгалтера, керівництва, або інших штатних працівників у першій половині дня на робочому місці немає.

Оскільки два кар’єри є філіями одного гірничодобувного підприємства, у Новосілці розповіли, що зарплата у ремонтників полупанівського кар’єру вища, ніж у новосілківських, але ненабагато.

Нагадаємо, у Новосілці та Полупанівці працівники кар’єрів розпочали страйк іще на минулому тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #працівники кар’єрів #страйк
Оголошення
live comments feed...