• Головна
  • «Нас виганяють» - на Тернопільському ринку воюють за торгове місце
12:47, 7 червня 2016 р.

«Нас виганяють» - на Тернопільському ринку воюють за торгове місце

Конфлікт між продавцями полуниці та керівництвом ринку на Шептицького виник у вівторок, 7 червня.  

- Ми з-під Почаєва, привезли свою полуницю, а нам не дозволяють її продавати перед гуртовнею, - кажуть торговці. - А нас виганяють в приміщення на такі місця, де продати неможливо, там люди майже не ходять. За суботу та неділю неможливо було продати 30 відер полуниці.

Далі люди почали розповідати, що директор гуртовні забирав ваги, полуницю, висловлювався до жінок нецензурною лексикою.

- Ми привезли полуницю, а нам не має місця, щоб торгувати, є тільки місце для перекупників, які торгують на місцях за 4 тисячі, - каже 20 хвилин торговець Надія Ніколаєва. -  Вони у нас купують по 16 гривень,а продають 22. Ми маємо право їм тільки продати полуницю, а самі торгувати в роздріб не можемо. Чому так? А ми теж хочемо самі продавати свою полуницю. Ми хочемо продавати там, де люди ходять і де купують.

Торговий інспектор (ім'я чоловік не назвав - прим. ред) показав де торговцям виділили місця і пояснив чому вони не можуть торгувати перед гуртовнею.

- Ми поставили їх всередині і вони там продають, - говорить торговий інспектор. - Справа в тому, що перед гуртовнею люди платять за місця і всередині гуртовні усе орендовано. Люди там платять по 4-5 тисяч гривень. Ми поставили їх всередину безкоштовно. Ці люди приїхали до нас на гурт. Гуртовий продаж у нас ззаду гуртовні, а вони виходять на перед, у нас так не прийнято.

«Нас виганяють» - на Тернопільському ринку воюють за торгове місце, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський ринок #торгове місце
Оголошення
live comments feed...