Гравці ФК “Тернопіль” пішли у двотижневу відпустку

2 червня після завершення сезону керівництво ФК «Тернопіль» під головування президента клубу Івана Марущака провело підсумкове зібрання команди. Футболістам було повідомлено, що вони йдуть на двотижневий відпуск, після якого зберуться 14 червня.

– На перед початком весняної частини сезону перед тренерським штабом та командою було поставлено завдання потрапляння до першої десятки команд першої ліги. Для цього клубом були створені необхідні умови. Завдання не було виконано, тому керівництвом клубу найближчим часом будуть прийматися відповідні висновки по кадрах, – зазначив Іван Марущак. – Водночас, зазначу, іноді негативний результат - це також результат, щоб всі структури футбольного клубу зрозуміли, як правильно рухатися.

За словами Івана Петровича, до початку нового чемпіонату на гравців чекають три тренувальних збори. Після поглибленого медогляду, спершу команда проведе короткий втягувальний збір на якому тренерський штаб у тому числі переглядатиме потенційних новачків. Закінчиться збір двосторонкою. На другому зборі, який найпевніше відбудеться у Заліщицькому районі, команда працюватиме над функціональною готовністю. А на третьому зборі головний акцент робитиметься на відновленні та награванні ігрових зв’язків, для цього передбачено 3-5 спарингів. Останній збір заплановано провести на Закарпатті, або закордоном.

Як розповів клубній прес-службі Іван Марущак, на перший тренувальний збір планується запросити на перегляд близько п’яти новачків, як мінімум по одному в кожну лінію.

ФК Тернопіль
ФК "Тернопіль" відпустка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі