• Головна
  • На Тернопільщині «BMW Х5» зіткнувся з «ВАЗом». Травмована 21-річна дівчина
14:27, 12 березня 2012 р.

На Тернопільщині «BMW Х5» зіткнувся з «ВАЗом». Травмована 21-річна дівчина

В м. Кременець по вул. С.Петлюри водій автомобіля «BМW X5» не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ 2107».

Внаслідок ДТП отримала травми пасажирка автомобіля «ВАЗ 2107» гр. Д., 1991 р.н.,  яку з травмами середньої важкості шпиталізовано в Кременецьку районну лікарню, повідомили в обласному управлінні МНС України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Пенсіонери на вулицях опиняться в руках ТЦК, остаточне рішення щодо призову літніх чоловіків": мобілізація, повістки і ЗСУ
Подвійна трагедія: на Тернопільщині в один день померло подружжя, яке прожило разом 34 роки
Посилена мобілізація з 1 січня накриє цілі натовпи, ТЦК чекатиме з рейдами масово у цих 6-х місцях: нові правила, повістки
"Хотів продати крадене, приховавши нестачу": на Тернопільщині викрили водія, який розбавив азотні добрива водою
Оголошення