• Головна
  • На Тернопільщині діяв конвертаційний центр з обігом у 40 млн грн
10:50, 10 червня 2016 р.

На Тернопільщині діяв конвертаційний центр з обігом у 40 млн грн

На Тернопільщині прокуратура та податківці припинили діяльність конвертаційного центру з обігом понад 40 млн грн.

Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст.205, ч.3 ст.212 КК України (фіктивне підприємництво, ухилення від сплати податків), процесуальне керівництво у якому здійснює прокуратура області, органами податкової міліції ліквідовано міжрегіональний «конвертаційний центр», який надавав незаконні послуги підприємствам західних областей України.

Встановлено, що правопорушники створили та використовували підприємства з ознаками фіктивності для переведення безготівкових грошових коштів у готівкову форму за відсоткову винагороду від суми фінансових операцій.

Діяльність конвертаційного центру здійснювалась у м. Львові та розповсюджувалась на підприємства на території Волинської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. Орієнтовний обіг коштів по рахунках підприємств, що входили до складу конвертаційного центру, склав понад 40 млн грн., а незаконно сформований податковий кредит з ПДП для суб’єктів реального сектору економіки – понад 5 млн.грн.

Під час обшуків в учасників виявленого конвертаційного центру виявлено та вилучено грошові кошти у різній валюті (на загальну суму понад 2,2 млн. грн.), печатки, штампи та факсиміле понад 20 підприємств, носії інформації, комп’ютерну техніку, документи бухгалтерського та податкового обліку.

З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків накладено арешт на 30 банківських рахунків суб’єктів господарювання у 10 банківських установах.Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#На Тернопільщині викрили конвертаційний центр з обігом у 40 млн грн
ТОП новини
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
"Тотальна злива пре в одну з областей України, шалена негода вируватиме прямо завтра": суне дощ, холод і гроза
"Навіжений дощ рине на ці міста прямо завтра, синоптики застерегли про потужну негоду": буде злива, гроза і холод
Оголошення
live comments feed...