• Головна
  • Алкоголізм стає серйозною проблемою для українських військовослужбовців
12:00, 13 червня 2016 р.

Алкоголізм стає серйозною проблемою для українських військовослужбовців

У зоні антитерористичної операції загострюється проблема алкоголізму. Окремі військовослужбовці заповнюють вільний час вживанням алкогольних напоїв. За таке порушення передбачені серйозні штрафи, адміністративна відповідальність. Проте і це не завжди зупиняє військових.

Днями зі Східної України повернулося двадцять військових, які стежили там за правопорядком. Вони розповіли, що алкоголізм – стає серйозною проблемою для українських військовослужбовців.

«Нині збройні сили забезпечені в принципі і одягом, і зброєю, і боєприпасами, і харчуванням. Але проблема в тому, коли велися активні бойові дії, людям було не до відпочинку. А оскільки ми нині дотримуємося Мінських домовленостей, то серед мобілізованих є багато військовослужбовців, які схильні до вживання алкоголю. Це одна така з найбільших проблем у збройних силах. Ми з цією проблемою зараз ведемо посилену боротьбу. Є адміністративна відповідальність за вживання спиртних напоїв. Є покарання – це штраф, позбавлення премії. У такому випадку військовослужбовець отримує дуже малу зарплату. За перший раз штраф – 1700 гривень, другий раз – 2900. Можу сказати, що такі способи боротьби з алкоголізмом у зоні АТО дієві», – каже зз начальник Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку, полковник Іван Бугай.

Військовослужбовці Тернопільського зонального відділу правопорядку виконують спецзавдання від початку АТО. Вони розповідають: проблема останнім часом особливо загострилася. Чи допоможуть великі штрафи, покаже час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #алкоголь #військові
Останні новини
ТОП новини
"Тотальна негода накриє кілька областей України, шалена злива затопить вулиці деяких міст": де очікується гроза і дощ
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"Ніхто в Україні не чекав на таку погоду, несамовита злива заллє конкретні області": суне негода, шалена гроза і дощ
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...