• Головна
  • Тернопільські бійці можуть пройти безкоштовну реабілітацію
20:30, 13 червня 2016 р.

Тернопільські бійці можуть пройти безкоштовну реабілітацію

Безкоштовну реабілітацію можуть пройти тернопільські бійці АТО. Цьому сприяє міське управління соціальної політики. Курортне лікування та робота з психологами для воїнів АТО гарантовані різних санаторіях України. Із них – санаторії Одеської, Харківської, Дніпропетровської та інших областей.

Тернопільські бійці АТО мають можливість пройти безкоштовну реабілітацію у санаторіях України. У нашому місті близько тисячі учасників антитерористичної ситуації. Усі вони мають право на отримання путівок на санітарно-курортне лікування та на психологічну реабілітацію. Для цього потрібно подати заявку та невеликий пакет документів, передає TV4.

– Посвідчення про встановлення статусу учасника бойових дій, довідка про те, що особа приймала участь в АТО, копія паспорта і копія ідентифікаційного коду, – перелічує начальник міського управління соціальної політики Володимир Сулима.

Реабіліаційний курс для бійців АТО триває вісімнадцять днів. Шістнадцять заявок уже прийнято. Для отримання направлення щодо надання реабілітаційних послуг необхідно звернутися в управління соціальної політики Тернополя (м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8, кабінет № 23/ тел. 22-04-37) за місцем реєстрації, а особам, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання, відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та заповнити заяву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #бійці #безкоштовна реабілітація
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...