• Головна
  • Чому тернопільські підземелля не досліджують та не відновлюють?
20:00, 15 червня 2016 р.

Чому тернопільські підземелля не досліджують та не відновлюють?

В одній із петицій тернополяни просили дослідити і відновити підземні шляхи, які пролягають під містом. Прохання підтримали понад 250 однодумців і представники місцевої влади дали свою відповідь.

Бездіяльність місцевої влади щодо дослідження та реставрації системи тернопільських підземель автор петиції називає злочином. Вважає, що їх відновлення та організація туристичних маршрутів покращать інвестиційну привабливість не лише міста, а й області. Тому реставрувати підземні ходи вкрай необхідно.

Отримавши необхідну підтримку у вигляді голосів від тернополян, петицію розглянули у міській раді. З тим, що працювати в цьому напрямку потрібно і важливо, там погоджуються, пише БезТабу. «Однак, на даний момент, внаслідок обмеженості бюджету, закласти кошти на відповідні роботи не є можливим» - йдеться у відповіді до петиції.

Тому у міській раді рекомендують шукати фінансування для дослідження підземель Тернополя деінде. Зокрема, можна залучитися підтримкою науковців і громадських діячів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #підземелля #реставрація
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення