• Головна
  • Чи зникнуть з 1 липня у Тернополі ЖЕКи?
11:40, 16 червня 2016 р.

Чи зникнуть з 1 липня у Тернополі ЖЕКи?

ЖЕКи надалі обслуговуватимуть багатоквартирні будинки. З 1 липня примусово призначати підприємство з надання комунальних послуг для мешканців багатоквартирних будинків, які не визначилися, чи створювати їм ОСББ – не будуть. Таке рішення нещодавно прийняли депутати Верховної Ради.

Якщо співвласники багатоквартирного будинку не встигнуть чи не захочуть створити ОСББ до 1 липня, то вони отримають управителя, який переможе у відповідному конкурсі.  До того ж часу, послуги їм і надалі надаватиме обслуговуюче підприємство. Відповідну поправку до Закону «Про особливості здійснення прав власності у багатоквартирному будинку» прийняли  депутати Верховної Ради України, передає ІНТБ

СЕРГІЙ ЛУПАК, керівник громадської спілки «Рада голів ОСББ» м. Тернополя: «Що на період проведення конкурсу по вибору управителя, а даний конкурс ще у місті Тернополі ще не оголошений, він може бути оголошений 1 липня, що управління будинком здійснює та сама організація, яка й управляла будинком до проведення конкурсу. Тобто, якщо буде організовано конкурс, протягом двох-трьох місяців їхнім будинком управляє та сама організація, те саме приватне підприємство, яке й обслуговувало».

.Сергій Лупак пояснює, законопроект дає співвласникам право в будь-який момент розірвати договір з призначеним на конкурсних засадах управителем будинку.

 СЕРГІЙ ЛУПАК, керівник громадської спілки «Рада голів ОСББ» м. Тернополя: «Може бути призначений управитель недоброзичливий, а цим Законом передбачається, що коли мешканці навіть після 1 липня не створять ОСББ і їм призначать управителя, вони вправі створити ОСББ і протягом двох місяців повідомити управителя про те, що в них створена дана юридична особа і вони розривають з ними угоду по управлінню будинком. Тобто, якщо їм не сподобалося форма управління з тим самим управителем, вони вправі вибрати також іншого управителя, не створюючи ОСББ».

У конкурсі на обслуговування багатоквартирних будинків можуть брати участь усі підприємства та організації, які здатні надавати відповідні послуги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#З 1 липня #Тернопіль #ЖЕКи
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
"Тотальна злива пре в одну з областей України, шалена негода вируватиме прямо завтра": суне дощ, холод і гроза
"Навіжений дощ рине на ці міста прямо завтра, синоптики застерегли про потужну негоду": буде злива, гроза і холод
Оголошення
live comments feed...