• Головна
  • На Тернопільщині судитимуть директора центру дитячої творчості за створення фіктивних гуртків
18:30, 14 березня 2012 р.

На Тернопільщині судитимуть директора центру дитячої творчості за створення фіктивних гуртків

На Тернопільщині прокуратура порушила кримінальну справу стосовно директора районного центру дитячої та юнацької творчості за фактом службового підроблення та заволодіння бюджетними коштами за ст.191 та ст.366 Кримінального кодексу України.

Дослідчою перевіркою встановлено, що директор позашкільного закладу одного із районних центрів дитячої та юнацької творчості, який підпорядкований відділу освіти райдержадміністрації та є комунальною власністю, фіктивно створила два гуртки під назвою «Школа ввічливих малят» та «Культура рідного краю», заняття у яких проводились лише на папері.

За ведення цих гуртків керівник позашкільного закладу щомісячно в період з вересня 2011 року по лютий 2012 року затверджувала табелі обліку робочого часу по закладах, вносячи у них фіктивні відомості щодо фактично відпрацьованих годин - інформує ЗІК.

Надалі на підставі цих підроблених документів відділом освіти райдержадміністрації за вказаний період нараховано та виплачено директору позашкільного закладу бюджетні кошти на загальну суму 7692,76 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...