• Головна
  • Безхатченків можуть зробити ходячими точками доступу до Wi-Fi
21:00, 15 березня 2012 р.

Безхатченків можуть зробити ходячими точками доступу до Wi-Fi

Нью-йоркське рекламне агентство Bartle, Bogle і Hegarty (BBH) запустило унікальний благодійний проект в рамках фестивалю мистецтва і технологій, що проходить проходить у Техасі: групі бездомних людей видали Wi-Fi передавачі і футболки з їхніми іменами і написом "Я точка доступу 4G". Будь-який перехожий може підійти до них і попросити допомогти вийти в інтернет.

Автори проекту Homeless Hotspot мають намір з'ясувати, чи може цей проект стати для бездомних способом заробити гроші без жебрацтва, пише Дзеркало тижня. Україна з посиланням на The Times.

У разі позитивних результатів BBH збирається поширити дію проекту на притулки для бездомних у Нью-Йорку та інших містах, сказав виданню голова агентства Саніл Радіан.

Для доступу в інтернет необхідно перебувати на відстані не більше 10 метрів від живих точок доступу. BBH платить кожному бездомному по 20 доларів в день і дозволяє їм залишити собі всі отримані пожертви, тоді як користувачів закликають платити по 2 долари за 15 хвилин користування інтернетом, однак приймаються будь-які пожертвування, пише газета.

Ідея BBH викликала суперечливу реакцію у потенційних клієнтів. На сайті агентства з'явилися коментарі, де проект називається недоречним і неправильним. "Моя бездомна точка доступу постійно йде з зони досяжності", - скаржиться один з клієнтів. За його словами, "вішаючи на людину ярлик" точка доступу ", ви спонукаєте заможну публіку з iPad'амі думати про цих людей як про товар". "Допомагати хіпстерам перевіряти пошту - цене має ніякого відношення до благодійності, насправді це потенційно небезпечний і шкідливий для бездомних проект", - пише інший. Хтось, навпаки, назвав ідею "надихаючою" і такою, що дає шанс на "позитивну взаємодію між громадськістю та бездомними".

Бездомні ньюйоркці теж по-різному оцінили цю ідею. "Я б не став цим займатися, тому що можу отримати 10-12 доларів на годину жебрацтвом. Між цим і двома доларами, які, можливо, хтось тобі дасть, велика різниця", - сказав виданню 48-річний Роберт Джонсон в інвалідному візку. Однак 55-річний Кевін Такер висловив готовність зайнятися цим хоч зараз. "У тому місці, де я сиджу, з 20 осіб щонайменше 6 намагаються вийти в інтернет через свої iPhone або BlackBerry. Мені це здається доброю нагодою для бізнесу ", - наводить його слова видання

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...