09:00, 16 березня 2012 р.
Українські продюсери вирішили боротися з аудіопіратством в Інтернеті
За кордоном користувачі Інтернету за скачування нового треку платять 99 центів, старого - 69. Половину суми отримує виконавець. В Україні за скачування пісень артисти не отримують нічого.
Про це розповів директор Коаліції артистів і продюсерів України Дмитро Прикордонний.
14 березня у столичному Крістал Холі він презентував сайт Piratam.net.
"Якщо ситуація з аудіопіратством в Україні не зміниться, ми ризикуємо перетворитися на країну, яка не лише не знімає кіно, а й не записує музику. На сайті ми будемо пояснювати, чому за музику слід платити, розміщувати дослідження про музику, музичні новини і блоги музикантів. Слоган сайту — за музику треба платити, щоб вона жила", - сказав він.
"Сайт ЕХ.UA мав 6 мільйонів оригінальних споживачів. Якби кожна людина платила за доступ до цього порталу по одній гривні на місяць, музиканти отримували б 6 мільйонів щомісяця. Кошти розподіляти легко - яка музика найбільше скачується, той музикант найбільше отримує. В світі цей велосипед працює вже 10 років", - додав Прикордонний, повідомляє Gazeta.ua.
На прес-конференцію прийшлиОлег Михайлюта, Олександр Собчук і Вадим Красноокий.
"Люди переконані, що музика на шару — це нормально. Над кожним треком хтось працював і вкладав гроші у запис студійної фонограми. За такої ситуації з піратством немає стимулу на запис нового альбому. Ми записуємо диски, але продається лише якась мінімальна частина. Наступного дня вже все є в інтернеті. Його всі качають і кажуть: "Молодці! Таку гарну музику написали". Я можу записати альбом за 10 або 100 тисяч. Дорожчий крутіше звучатиме, бо можу записати його в Лос-Анджелесі. Але цього не робитиму, бо затрачені кошти не відіб'ються", - сказав Краснокоий.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:56, Вчора
18:56, Вчора
18:56, Вчора
12:09, 9 грудня
11:53, 27 листопада
live comments feed...