• Головна
  • У Тернополі почне курсувати третій капітально відремонтований тролейбус
19:27, 22 червня 2016 р.

У Тернополі почне курсувати третій капітально відремонтований тролейбус

Вулицями Тернополя вже їздять капітально відремонтовані дві «Шкоди 14 Тр» – №101 та №149. Їх серед інших можна розрізнити за біло-зеленою лівреєю. На завершальному етапі ще один тролейбус – №137.

– При цьому ми постійно удосконалюємось, перейнявши досвід Чехії. Вікна робимо із загартованого скла, підсилюємо раму, підлогу встеляємо спеціальною гумою тощо, – не без гордості повідомив директор КП «Тернопільелетротранс» Андрій Мастюх.

Третій капітально відремонтований кузов вийде на маршрут до місяця часу. Поряд з цим, триває ремонт ще двох транспортних одиниць – №138 та №139.

troleibus treti1

troleibus treti1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #тролейбус
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення