• Головна
  • На Тернопільщині через підпал сухої трави ледь не згорів храм
19:30, 20 березня 2012 р.

На Тернопільщині через підпал сухої трави ледь не згорів храм

Пожежа сталася 19 березня надвечір у селі Зеленче. Горіла суха трава на площі 2 га. Неподалік місця займання якраз і розташований храм.

На щастя, полум’я до культової споруди не дісталося. Причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріальні збитки встановлюються.

Пожежу ліквідовано черговим караулом, повідомили в обласному управлінні МНС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК почали посилено підстерігати людей 5-ти категорій, названо повний перелік ознак цих осіб": мобілізація, ВЛК, повістки
"Мороз скує здоровенний регіон України холодом, мешканців попереджають про снігопад і похолодання": пре злива і сніг
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
У "Резерв+" з’являється відмітка «ВОС-999": що це таке і чи варто її боятися
Оголошення