• Головна
  • Міносвіти підвищить до 140-ка прохідний бал тестування з профільного предмету при вступі до вишу
17:00, 21 березня 2012 р.

Міносвіти підвищить до 140-ка прохідний бал тестування з профільного предмету при вступі до вишу

Міносвіти підвищить до 140-ка прохідний бал тестування з профільного предмету при вступі до вишу, повідомив міністр Дмитро Табачник.

Утім, за його словами, практично всі провідні університети мають право самі його корегувати. Крім того, цього року буде збільшено держзамовлення на навчання студентів з природничо-математичних напрямків. На спеціальностях, пов'язаних з біологією, екологією, нано- та інформаційними технологіями, а також IT. Ринок праці перенасичений економістами. Тож замовлення на таких фахівців скоротили вже торік. Нині нова програма - на розгляді в Мінекономіки.

Дмитро Табачник, міністр освіти і науки, молоді та спорту України:
- Ми зараз внесли в Кабінет міністрів проект законодавчого акту, який дозволяє трохи змінити педагогічне навантаження і рівень співвідношення викладач-студент для того, щоб більш активно залучати бажаючих вчитися на інформаційно-комунікаційних технологіях. Наші пропозиції виходять з того, що трохи збільшилась кількість випускників середньої школи, тому ми пропонуємо на бакалавра - перерозподіл в бік технологічних, інженерних, математичних спеціальностей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...