На фасадах будинків Тернополя масово з’являється реклама наркоторговців (Фото)

На будинках Тернополя почали з’являтися трафаретні написи "Закладки Тернопіль Telegram @sladosti". Також ці написи є на окремих рекламних плакатах чи просто нанесені на конструкціях зупинок громадського транспорту. 

В соцмережах люди пишуть, що у такий спосіб рекламуються наркоторговці.

«Це реклама наркоторговців (( Пишеш, відсилаєш гроші тобі, відповідають де зібрати «закладку» із замовленням. Наркобізнес + сучасні технології вже давно порозумітись. Тільки не питайте, що про це думають правоохоронці (бо будуть розповідати як важко їм за такої схеми бізнесу схопити/затримати продавця та покупця та доказати у суді факт сбуту наркотиків)», – пояснив суть напису Владислав Кулик.

Один з дописувачів навів прінт-скрін свого спілкування з торговцями, судячи з якого за дозу амфетаміну торговці просять 500 грн. При цьому він додав, що після чату з дилерами одразу звернувся в поліцію.

Там йому запропонували придбати «товар», однак після цього з ним ніхто не зв’язувався.

На фасадах будинків Тернополя масово з’являється реклама наркоторговців (Фото), фото-1 На фасадах будинків Тернополя масово з’являється реклама наркоторговців (Фото), фото-2 На фасадах будинків Тернополя масово з’являється реклама наркоторговців (Фото), фото-3 На фасадах будинків Тернополя масово з’являється реклама наркоторговців (Фото), фото-4 На фасадах будинків Тернополя масово з’являється реклама наркоторговців (Фото), фото-5 На фасадах будинків Тернополя масово з’являється реклама наркоторговців (Фото), фото-6

 

На фасадах будинків Тернополя масово з’являється реклама наркоторговців (Фото)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі