
12:00, 23 березня 2012 р.
На Тернопільщині «проростають» самогубці
22 березня на Тернопільщині зафіксовано два випадки суїциду, повідомили в обласному управлінні МНС. На щастя, один із них закінчився невдало і 31-річну жительку с. Шупарка Борщівського району вдалось врятувати.
Вона була шпиталізована в Борщівську районну лікарню з діагнозом "Медикаментозне отруєння, спроба суїциду". Наразі лікарі запевняють, що стан жінки стабілізувався.
А от 20-річний житель с. Байківці Тернопільського району довів все ж таки свою справу до кінця. Юнак скоїв суїцид шляхом повішання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:41, 16 червня
9
10:16, 11 червня
1
10:45, 14 червня
78
12:04, 19 червня
12:04, 19 червня
