Для якісного утримання тернопільських кладовищ не вистачає грошей

Вже більше десяти років тернополяни сплачують добровільні внески у розмірі однієї гривні на рік для утримання міських кладовищ. Жителі обласного центру готові жертвувати більше, щоб кладовища були впорядковані.

Тернополянка Уляна Гоголь доглядає за трьома могилами своїх рідних. Жінка каже: поряд дуже багато занедбаних могил, за якими ніхто не стежить.

«Я приходжу на цвинтар не рідше, ніж двічі на місяць. Тут поховані мої рідні. Але прибирати мушу не тільки на їхніх могилах. Поряд є дуже багато могил, до яких ніхто і ніколи не приходить. І не тільки занедбані могили, інші території теж майже не прибираються. Хіба інколи весною перед Пасхою. Я вже навіть готова платити більше грошей, щоб комунальні служби прибирали, бо вже стара немає сил прибирати могили своїх родичів і чужих».

В управлінні ЖКГ Тернопіліської міської ради кажуть, що прибирають кладовища підрядні організації, з якими укладено угоди. Для більш якісного утримання місць масових поховань не вистачає грошей, пише зз.

Також вкотре рекомендують тернополянам відмовитися від прикрашання могил штучними квітами. Оскільки пластикові речі найбільше засмічують кладовища. Радять перевагу надавати живим квітам.

Тернопіль утримання кладовищ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі