Як Тернопільщина зустрічає учасників рекордно чисельної прощі до Зарваниці? (фото)

У селі Мишковичі Тернопільського району відбувається перша зупинка прочан, які прямують до Зарваниці.

Тут організувано чергування бригади лікарів, встановлено намети, підприємці з Броварів надали 1808 літрів питної води, ще 300 літрами забезпечила Тернопільська ОДА. Місцеві підприємці організували для втомлених прочан печиво та булочки. Усе роздаватимуть безкоштовно. Мишковицька сільська рада закупила одноразовий посуд для 2 тисяч осіб.

Як повідомила “Погляду” напередодні зустрічі одна з її координаторів, головний спеціаліст сектору молоді та спорту Тернопільської РДА Світлана Яхван, цьогоріч тут очікується рекордно чисельна колона. “Зараз у Мишковичах очікуємо першу зупинку прочан, які вирушили зранку з Тернополя, — розповіла Світлана Яхван. — З нашого боку організовано загони волонтерів, які будуть чергувати до вечора біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці с. Мишковичі. Люди орієнтовно до двох годин будуть тут відпочивати. Наступна зупинка буде в Микулинцях, а потім ночівля у Струсові. Ця акція стала можливою завдяки сприянню Тернопільської РДА, Мишковицької та Миролюбівської сільських рад, отця Василя Дідуха, волонтерів і меценатів, які надали спонсорську дорпомогу”.

Як Тернопільщина зустрічає учасників рекордно чисельної прощі до Зарваниці? (фото), фото-1 Як Тернопільщина зустрічає учасників рекордно чисельної прощі до Зарваниці? (фото), фото-2 Як Тернопільщина зустрічає учасників рекордно чисельної прощі до Зарваниці? (фото), фото-3
Тернопільщина прочани проща до Зарваниці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі