Тернопіль має шанс стати найкрасивішим містом України. Голосування триває

Місто Тернопіль бере участь у всеукраїнському голосуванні «Найкрасивіше місто в Україні», де представлені не лише обласні центри, але й найцікавіші міста нашої мальовничої країни.

Голосування проходить на сайті: http://mista.vsemisto.info/. Для того, щоб підтримати улюблене місто потрібно лише натиснути кнопку «Мені подобається» нижче опису населеного пункту.

Ось як описують Тернопіль автори проекту: «Місто, що несе в собі відгомін минулого. Його люблять за спокій вулиць та затишок кав’ярень, бруківку, що виблискує після дощу. Одне з небагатьох, де перехожі ще посміхаються один одному на вулиці».

Закликають голосувати за рідне місто і місцеві тернопільські активісти і додають свої описи Тернополя: «За що я люблю Тернопіль?.. За серпанок над озером, коли вранці просто йдеш набережною на Штаб. За голубів на майдані, що довірливо беруть крихти з рук замріяних пенсіонерок. За радість і запал в очах студентів, пише Тернополяни. За цвіт каштанів навесні. За шурхіт листя під ногами восени. За те, що наша зелена липа і досі квітує щоліта. За старі вулички. За особливу атмосферу, якої нема більше ніде.

Тернопіль - місто де хочеться жити, ростити дітей і зустріти старість. Це те місто, частинкою якого хочу стати після смерті, розвіявшись хмаркою сивого попелу...

Наразі Тернопіль вже назбирав трохи більше тисячі «лайків», але за кількістю голосів йому ще далеко до Луцька, Івано-Франківська, Львова, Чернівців та Ужгорода. Щоб «виправити» цю ситуацію, шукайте Тернопіль ТУТ, голосуйте та діліться записом із своїми друзями в мережі «Фейсбук».

Тернопіль найкрасивіше місто України голосування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі