Відомій в Тернополі громадській активістці, яка тестує правоохоронців, дивні злодії виламали двері, але з квартири нічого не вкрали

Сьогодні до громадської активістки, волонтерки Люби вовк в квартиру проникли злодії.

При цьому з цінних речей нічого не пропало, позаяк їх і не було. Що саме могло привабити злодіїв у такій квартирі годі і здогадатися.

Не виключено, що злам замка пов’язаний із громадською діяльністю активістки.

Про те, що трапилося, Любов Вовк написала на своїй сторінці в Фейсбуці.

"У моїх раритетних вхідних ретро-дверях взломали замок. Ну, насправді це було не важко, бо двері у мене аж просилися до взлому. Но я не про те.
Зломали у проміжку часу 34 хв, бо рівно на стільки я вийшла з дому. Вкрасти нічого не встигли, бо повернулася я нежданно, та й, видать, вспугнула трудяг.
Одразу ж прийшов знайомий, щоб зняти замок і помогти придбати й вставити новий. Питає - гроші всі на місці? Кажу - ага, всі на місці, бо всьо моє добро розміром в тисячу гривень маю з собою в гаманці. Питає - а золото з хати не пропало? Кажу - пропало, ще років 30 тому, за союзу))))) А техніка? Кажу - ну, я була би навіть рада якби телевізор з хати винесли, а то тіко пилюку збирає. Ну от тільки за ноутбуком би плакала.
Короче, я думаю, що то хтось ліз нєвєдущій)))) Бо красти в хаті реально нема шо.
Но сусіди і знайомі вважають, що взлом вчинили з метою вкрасти у мене якісь флешки з цінною інформацією, або щоби відволікти від процесу переатестації в МВС, який якраз того дня тривав.
Версій можна вигадати море, поліцію на всяк випадок я викликала. І о, соупадєніє - написала заяву на ім'я начальника відділу, якого ми в Києві переатестовували)))) Не пам'ятаю тільки, яке рішення по цьому майору ми прийняли))) Раз він ще працює, і на його ім'я постраждалі пишуть заяви, значить ми його тоді залишили на займаній посаді)))))
Бачте, як воно в життю буває", – написала Любов Вовк.

Сьогодні до громадської активістки волонтерки Люби вовк в квартиру проникли злодії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі