Не дивлячись на хороший урожай зернових, хліб на Тернопільщині подорожчає

В області тривають жнива. Найбільше урожаю зібрали у Борщівському, Бучацькому, Заліщицькому і Гусятинському районах. Там обмолочено майже половину площ зернових культур. Північні райони краю дещо відстають в збиранні урожаю. Частково перешкоджає жнивам несприятлива погода.

На Тернопільщині завершують збирати ранні зернові. Середня урожайність – майже п’ятдесят центнерів з гектара. Це вищі показники, ніж минулого року, – розповідають аграрії.

«Жнивна кампанія у розпалі в більшості районів краю. Звичайно, в нас лідирують південні райони. Оскільки там скоріше достигає. Показники по врожайності цього року радують. Маємо в середньому 48 – 50 центнерів з гектара. Найбільше площ обмолотили у Борщівському, Заліщицькому та Бучацькому районах. Нині на завершальному етапі збирання озимого ячменю. Закінчили збирати цю культуру у Зборівському, Гусятинському, Підволочиському, Підгаєцькому, Тернопільському, Чортківському і Заліщицькому районах. Намолотили озимого ячменю майже 70 тисяч тонн. Також розпочали збирати горох та озимий ріпак. Найкраща урожайність цих культур у Чортківському і Теребовлянському районах, – майже 48 центнерів з гектара, а середня урожайність по області 28 центнерів з гектара. Хороші показники і по урожайності пшениці. Чекаємо доброї погоди, і дасть Бог, жнива завершимо успішно», – розповідають зз у департаменті агропромислового розвитку ОДА.

Незважаючи на добрі показники з урожайності, хліб може далі дорожчати, – кажуть аграрії. Причина – затратне виробництво через дорожчання енергоносіїв.

Тернопільщина жнива хліб ціна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі