“Система працює жахливо”: у Тернополі абітурієнти скаржаться на нововведення вступної кампанії

Одне із нововведень цьогорічної вступної кампанії – подача документів через електронний ресурс. Однак абітурієнти розповідають, що система постійно дає збої. Треба витратити багато часу, щоб відправити документи навчальному закладу.

Абітурієнтка Олена ще не подала документи до жодного навчального закладу, хоча планує відправити п’ятнадцять заяв гуманітарного напряму. Дівчина каже: система електронного вступу працює жахливо.

«Подавати документи можна лише в електронному вигляді, так кажуть в усіх навчальних закладах. Але це не працює. Я пробувала в університеті, у школі, вдома. Не вдалося ніде. Постійно ідуть збої. Не знаю, що робити далі», – розповідає ЗЗ абітурієнтка.

У вищих навчальних закладах краю проблему підтверджують. Кажуть: це через великий наплив заяв. Абітурієнтам радять повторювати спроби.

«Дійсно, є така проблема. Система електронного вступу сьогодні працює неідеально. Надіємося, що найближчим часом сервер вдосконалять. У Міністерстві освіти і науки України обіцяли перезавантажити сайт вже сьогодні. Є надія, що через кілька годин система успішно запрацює і в абітурієнтів не виникатиме проблем з подачею документів», – відзначив заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

У приймальних комісіях університетів абітурієнтам обіцяють допомогти з електронною подачею документів.

Тернопіль абітурієнти нововведення вступної кампанії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі