• Головна
  • На Тернопільщині чоловік влаштував стрілянину поруч з дітьми?
12:15, 20 липня 2016 р.

На Тернопільщині чоловік влаштував стрілянину поруч з дітьми?

Причину суперечки між сусідами встановлюють правоохоронці Заліщиків. До них із заявою звернувся житель райцентру. Чоловік звинувачує сусіда у пострілах з мисливської рушниці в бік, де гралися діти. 

За словами начальника Заліщицького відділення поліції Андрія Гожія, вони внесли подію до єдиного реєстру за фактом хуліганства.

Сам обвинувачуваний все заперечує. Чоловік - власник станції техобслуговування, а заяву на нього написали сусіди "через пліт". Останні постійно, каже він, випускають на його територію своїх курей. На прохання цього не робити - не реагували. Тому одного дня він вирішив прогнати птахів власним методом.

Обвинувачуваний стверджує, що почав кидати в курей петардами і саме їхні вибухи сусіди сприйняли за вистріли зі зброї.

Проте власники птахів стверджують, що чоловік використовував рушницю.

Що справді сталося між сусідами і чи використовував чоловік мисливську зброю, щоб налякати курей, стане зрозуміло після завершення слідства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #постріли
Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК забиратиме 60-річних чоловіків із цією професією, мобілізація накриє цих пенсіонерів": ВЛК і призов на війну
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
"Тарифи на газ і світло підвищать на 45%, українців чекає велике підвищення цін": названо дати зростання вартості
Оголошення