Тернопільські підземелля хочуть перетворити на туристичну принаду міста

«Провести дослідження тернопільських підземель та розробити відповідні туристичні маршрути» – таку петицію на сайті міськради зареєстрував Андрій Кір. Зізнається, така ідея у нього зародилася кілька років тому, зараз вирішив до справи підійти серйозно.

АНДРІЙ КІР, автор петиції: «Першим моїм кроком було написання петиції. Як ви знаєте, петиція достроково набрала необхідну кількість голосів, але, на жаль, була відхилена міською радою, через відсутність закладених у бюджеті коштів. З’явилося багато однодумців і вони мене підштовхнули до активних дій».

Для досліджень підземель Андрій вирішив створити ініціативну групу. Тернополянин закликає долучатися фахівців із різних сфер діяльності. Адже подібні роботи мають проводитися зі знанням справи та дотриманням правил безпеки, передає ІНТБ

АНДРІЙ КІР, автор петиції: «Нам потрібні спелеологи, які мають досвід в дослідженні печер та різних підземель, потрібні медійники, потрібні фотографи, оператори. Хочемо також інженерів залучити. Ми хочемо підійти до цього питання з розумом, щоб ніхто не думав, що ми десь там беремо лопату, всі йдемо щось копати і кудись залазити. Ми хочемо ці підземелля дослідити якраз для того, щоб убезпечити наземну інфраструктуру від подальших руйнувань».

Якщо для цього будуть умови, то в майбутньому, у підземеллі можна створити музей, ділиться планами Андрій Кір. Він переконаний, така локація може стати туристичною принадою міста.

 АНДРІЙ КІР, автор петиції: «Ми плануємо створити проект і подати заявку на цей проект на краудфаундингові  платформи, типу спільнокошт. Так само, як ви знаєте, в Тернополі прийняли рішення про запровадження громадського бюджету, ми також плануємо туди свій проект».

Андрій Кір каже, для реалізації проекту спробує шукати й додаткові джерела фінансування. Усіх, кого зацікавила така ідея, просить звертатися за номером телефону: 093-436-436-7 Андрій.

Тернопіль підземелля туризм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі