Апеляційний суд визнав правоту агрохолдингу «Мрія»

Апеляційний суд Києва 26 липня відмовив компанії «Профіт-Контроль» в розгляді апеляційної скарги про скасування арешту, накладеного 6 липня Печерським районним судом Києва на 92 одиниці самохідної і причіпної сільськогосподарської техніки. 

Про це згідно з повідомленням прес-служби агрохолдингу «Мрія» пише Latifundist.com.

Таким чином рішення Печерського районного суду Києва від 6 липня набуло чинності. Згідно із зазначеним рішенням, техніка, на яку претендує «Профіт-контроль», не може бути продана або відчужена будь-яким іншим способом і буде знову передана на відповідальне зберігання агрохолдингу «Мрія».

Нагадаємо, йдеться про сільгосптехніку, що знаходиться на території АТП в Хоросткові, куди 1 липня із застосуванням сили увійшла група з 30 чоловіків. Пізніше вони представилися співробітниками та представниками компаній «Глобал Фід» і «Профіт-Контроль». В агрохолдингу «Мрія» це розцінюють як спробу рейдерського захоплення, а самих рейдерів пов'язують з колишніми власниками агрохолдингу — сім'єю Гута. Судова тяганина між сторонами конфлікту триває.

Довідка:

«Мрія» — одна з найбільших агропромислових компаній України. Заснована в 1992 році. Компанія обробляє близько 180 тис. га земель в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській і Львівській областях. Агрохолдинг вирощує пшеницю, картоплю, ріпак, кукурудзу, соняшник, сою, ячмінь і сорго.

Мрія конфлікт рейдерська атака
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі