• Головна
  • Перший і єдиний у Тернополі центр «Мати і дитина» завершать до кінця цього року?
14:30, 4 квітня 2012 р.

Перший і єдиний у Тернополі центр «Мати і дитина» завершать до кінця цього року?

Замість кількох мільйонів гривень перинатальний центр «Мати і дитина» отримав лише один. Решту грошей голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда надіється отримати від держави. Роботи, що там проводяться, влада планує завершити до кінця цього року.

Олексій Кайда: «Я все ж таки оптиміст. Я вірю, що наш перинатальний мали би закінчити цього року, тому перший мільйон ми знайшли».

Перший і єдиний в Тернополі центр «Мати і дитина» допомагає зменшити смертність новонароджених. П’ятдесят відсотків малюків із вагою до одного кілограма виживають, тому фінансувати та підтримувати таку медустанову вкрай необхідно. Про це Олексій Кайда повідомив віце-прем’єр-міністру, Міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій.

Олексій Кайда: «Я піднімав питання перед Богатирьовою щодо дофінансування Кременецької районної лікарні, а також щодо фінансового виділення коштів на національний проект. Упринципі, це швидше не її гілка управління, але, знову ж таки, вона є дотичною. Це є перинатальний центр, який є у віданні якраз охорони здоров’я у цьому році».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ІНТБ
ТОП новини
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"З 1 вересня ця категорія чоловіків повністю втратить бронювання, ТЦК готує заходи для вилову": їх жде мобілізація і війна
Оголошення