• Головна
  • Туристичні новинки Тернопілля представлять на інвестфорумі
18:30, 9 квітня 2012 р.

Туристичні новинки Тернопілля представлять на інвестфорумі

Під час VII Міжнародного інвестиційного форуму в Тернополі комунальне підприємство обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» представить низку туристично-інвестиційних проектів.

Цього року захід відбудеться 27-28 квітня і працюватиме за трьома головними напрямами: сільськогосподарський сектор, енергозберігаючі технології та розвиток туристичної сфери.

Директор ІНФОТУРЦЕНТРу Лариса Римар, яка є членом організаційного комітету з підготовки та проведення VII Міжнародного інвестиційного форуму в Тернополі, повідомила, що комунальне підприємство планує презентувати кілька інвестиційних туристичних проектів, які спрямовані на розвиток туристичної інфраструктури краю.

Серед них: відновлення роботи санаторію «Медобори» у Гусятині в рамках розвитку ідеї «Курортополісу Гусятин»; завершення реконструкції та введення в експлуатацію туристично-відпочинкового центру в с. Устечко Заліщицького району; будівництво кемпінгу європейського класу біля с. Підзамочок Бучацького району та інші цікаві інфраструктурні проекти.

ІНФОТУРЦЕНТР також планує презентувати ці та інші проекти на інвестиційних заходах, що проходитимуть в Україні у 2012 році.

Туристичні новинки Тернопілля представлять на інвестфорумі, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...