![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
15:30, 12 квітня 2012 р.
Цирк-шапіто, з яким воює тернопільська міська влада, переїжджає на нове місце
Цирк-шапіто, з яким воює міська влада, покидає майданчик біля торгівельного центру поряд з гідропарком. Тепер там знову можна викидати папірці та вигулювати собак.
Циркачі тим часом переїжджають на нове місце – асфальтований майданчик у парку ім. Тараса Шевченка. У радянські часи там завжди зупинялися пересувні шапіто. Та останніми роками для циркових балаганів використовують майданчики біля торгівельних центрів, де значно більше людей. Зманити глядача у давно забуте місце та ще й посеред гастролів артистам буде непросто, пише zz.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...