• Головна
  • У Тернополі святкуватимуть День Перемоги
15:45, 13 квітня 2012 р.

У Тернополі святкуватимуть День Перемоги

Рішенням суду у Тернополі будуть відзначати День Перемоги, а не День пам'яті загиблих у другій світовій війні.

Суд визнав незаконним рішення міської ради, яке стосується відзначення державних свят і зобов'язав міську раду привести це рішення у відповідність до вимог чинного законодавства.

- У листопаді минулого року Тернопільська міськрада затвердила комплексну програму розвитку культури на 2012-2015 роки. - повідомила заступник прокурора Тернополя Галина Зарівна. - В одному з пунктів програми депутати затвердили заходи не з нагоди державного свята Дня Перемоги, а Дня пам'яті загиблих у другій світовій війні.

Відтак, прокуратура Тернополя опротестувала це рішення, оскільки в жодному законі України нема визначення Дня загиблих у другій світовій війні як державного свята і вимагала у міськради привести це рішення у відповідність до чинного законодавства. Однак депутати на одному із своїх сесійних засідань протест прокурора відхилили - пише "20 хвилин".

Після цього прокуратура подала позовну заяву у Тернопільський окружний адміністративний суд з вимогою визнати незаконним та зобов'язати міську раду привести своє рішення, що стосується відзначення державних свят, у відповідність до вимог чинного законодавства.

Як повідомила Галина Зарівна, у своїй постанові, винесеній 11 квітня, суд задовольнив позовні вимоги прокурора Тернополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...