![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
15:45, 13 квітня 2012 р.
У Тернополі святкуватимуть День Перемоги
Рішенням суду у Тернополі будуть відзначати День Перемоги, а не День пам'яті загиблих у другій світовій війні.
Суд визнав незаконним рішення міської ради, яке стосується відзначення державних свят і зобов'язав міську раду привести це рішення у відповідність до вимог чинного законодавства.
- У листопаді минулого року Тернопільська міськрада затвердила комплексну програму розвитку культури на 2012-2015 роки. - повідомила заступник прокурора Тернополя Галина Зарівна. - В одному з пунктів програми депутати затвердили заходи не з нагоди державного свята Дня Перемоги, а Дня пам'яті загиблих у другій світовій війні.
Відтак, прокуратура Тернополя опротестувала це рішення, оскільки в жодному законі України нема визначення Дня загиблих у другій світовій війні як державного свята і вимагала у міськради привести це рішення у відповідність до чинного законодавства. Однак депутати на одному із своїх сесійних засідань протест прокурора відхилили - пише "20 хвилин".
Після цього прокуратура подала позовну заяву у Тернопільський окружний адміністративний суд з вимогою визнати незаконним та зобов'язати міську раду привести своє рішення, що стосується відзначення державних свят, у відповідність до вимог чинного законодавства.
Як повідомила Галина Зарівна, у своїй постанові, винесеній 11 квітня, суд задовольнив позовні вимоги прокурора Тернополя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...