• Головна
  • Міліція пообіцяла на великодні свята не чіпати п'яних тернополян
14:29, 15 квітня 2012 р.

Міліція пообіцяла на великодні свята не чіпати п'яних тернополян

Міліціонери не будуть затримувати на святкування великодніх свят громадян, які будуть напідпитку. Про це сказав начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Сергій Поготов.

"На сьогодні міліція йде від каральних функцій. До людей просто так чіплятися ніхто не буде. Міліція буде реагувати тільки на якісь хуліганські прояви, тобто, агресивні прояви до людей. Якщо людина йде просто собі відпочивати додому, то його ніхто чіпати не буде ", - розповів він ТСН.

На уточнююче питання, що якщо людина буде напідпитку, працівники міліції затримувати його не будуть, Поготов запевнив, що не будуть. "Ні. Можуть провести профілактичну бесіду або проведуть додому", - зауважив він.

Як відомо, у неділю 15 квітня православні та греко-католики святкують Великдень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
"Дощ і потужне похолодання чекають в Україні прямо завтра, гроза та злива затоплять місцевість": куди суне люта негода?
Кабачки можна заморозити на зиму: як це правильно зробити і не зіпсувати овоч
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...