• Головна
  • До Тернополя перевіряти писанки приїде Олег Скрипка
16:00, 16 квітня 2012 р.

До Тернополя перевіряти писанки приїде Олег Скрипка

В рамках Всеукраїнського фестивалю писанок його організатори об’їздять Україну з туром на підтримку національного карнавалу.

Підприємець Ігор Добруцький та музикант Олег Скрипка мандруватимуть країною та спостерігатимуть, як проходить підготовка до всеукраїнського фестивалю у регіонах.

- Ми з гуртом «ВВ» будемо гастролювати Україною саме в той час, коли оргкомітети міст розмальовуватимуть диво-писанки, і ми зможемо поспілкуватись з цими людьми й навіть запросити їх на концерт. А також на День Незалежності України 24 серпня, – розповів Олег Скрипка.

У підтримку Всеукраїнського фестивалю писанки, у кожному регіоні України, буде проведена прес-конференція для місцевих ЗМІ. У якій візьмуть участь представники міської ради, міськвиконкому, оргкомітету та спонсорів  за участю голови ГО «Столичні ініціативи» Ігоря Добруцького та голови художньої ради Олега Скрипки.

Нагадаємо, Всеукраїнський фестиваль писанки стартував 15 березня. Участь у ньому беруть всі обласні центри України. Вони розписують диво-писанку розміром 3х4 метри.

Тур в підтримку Всеукраїнського фестивалю писанки добереться до тернополя 27 квітня. Саме наше місто стане останнім в графіку «перевірки».

Нагадаємо, фестиваль відбувається в рамках Параду вишиванок 2012, що планується на День Незалежності у Києві. Участь у святковій ході візьмуть майже всі регіони країни, що презентуватимуть на святі свою диво-писанку. Організатор дійства – Ігор Добруцький (почесний голова “Столичних ініціатив).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...