• Головна
  • Пільги на здобуття вищої освіти скасують?
17:00, 17 квітня 2012 р.

Пільги на здобуття вищої освіти скасують?

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що пільговий вступ до вузів дітям певних категорій необхідно замінити матеріальної компенсацією.

"Категоріям дітей та молоді, які вимагають певної уваги з боку держави, треба давати матеріальну компенсацію, а не давати ці компенсації у вигляді позаконкурсного вступу до вузів", - сказав спікер під час зустрічі з викладачами та учнями Новоград-Волинського навчально-виховного комплексу "Гімназія імені Лесі Українки. Школа першого ступеня".

За словами Литвина, в Україні збережена система пільг, згідно якої діти-сироти та інші категорії молоді мають право вступати до вузів поза конкурсом - пише Сегодня.

"У нас складається така ситуація, що на деякі спеціальності у нас набираються люди поза конкурсом, які мають посередні знання. Одночасно ті талановиті, які показали великі успіхи, в тому числі і під час зовнішнього незалежного тестування, не можуть потрапити на ці спеціальності", - сказав він.

Спікер зазначив, що в Україну сьогодні є проблеми з освітою і "лідирує кількість, а не якість освіти".

Литвин закінчив історичний факультет Київського університету ім. Т. Шевченка, після чого пропрацював там кілька років викладачем і помічником ректора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення