• Головна
  • На Тернопільщині колишній голова сільради незаконно отримав 80 тисяч матеріальної допомоги
19:00, 17 квітня 2012 р.

На Тернопільщині колишній голова сільради незаконно отримав 80 тисяч матеріальної допомоги

Прокуратурою Тернопільського району порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем службовими особами однієї із сільських рад.

Встановлено, що з 1.06.2005 року по 30.11.2010 року службові особи сільської ради, зловживаючи службовим становищем, без прийняття відповідного рішення депутатами на сесії сілької ради, безпідставно нарахували та незаконно виплатили бюджетні кошти у вигляді премій, надбавок та матеріальної допомоги колишньому голові сільради на суму 80 420,94 грн.

У результаті, службові особи сільської ради своїми незаконними діями заподіяли місцевому бюджету збитки на вищевкзазану суму. Кримінальну справу порушено за ст. 364 Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Лютий мороз вдарить прямо в травні, прогноз погоди налякав навіть синоптиків": в Україну суне дощ і дике похолодання
Оголошення
live comments feed...