• Головна
  • Чи варто тернополянам скуповуватися на вуличних базарах (для обговорення)
15:20, 19 квітня 2012 р.

Чи варто тернополянам скуповуватися на вуличних базарах (для обговорення)

Санітарно-епідеміологічна служба, спільно з міліцією, посилюють боротьбу зі стихійною торгівлею. До боротьби спонукає те, що саме від придбаного поза ринками фіксують найбільше отруєнь та інфекційних захворювань.

За даними Держсанепідемстанції, тільки минулого року понад сто тисяч людей захворіли, скуштувавши харчі зі стихійних ринків. Водночас, деякі вуличні продавці можуть дати гарантію на свій товар, мовляв, що все свіже і домашнє. Серед таких товарів найпопулярніші - пиріжки, сальтисон, кров'янка, масло та молоко.

Самі ж покупці купувати товари не бояться, посилаючись на те, що у таких місцях скупитися можна набагато дешевше, ніж на офіційних ринках. Водночас, медики б'ють на сполох, оскільки, сальмонельоз, ураження глистами й різноманітні отруєння загрожують любителям продуктів з вулиці.

Людей же, які торгують незаконно, можуть оштрафувати максимум на сто дев'ятнадцять гривень, повідомляють правоохоронці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...