Бабине літо настало на Тернопільщині

У жовтні на Тернопільщині може випасти перший сніг. За попередніми прогнозами метеорологів, погода під час другого місяця осені буде мінливою. Передбачають і теплі сонячні дні, і дощі, і навіть мокрий сніг.

Попереду на Тернопільщині бабине літо, – кажуть метеорологи. Температура повітря може підвищитися до двадцяти двох градусів тепла. Однак триватиме така погода недовго. Холоди знову повернуться. За попередніми прогнозами Укргідрометеоцентру, для жовтня буде характерна мінливість погодних умов, пише ЗЗ

«Початок осені нас тішив теплом. Ми мали можливість спостерігати аномальні температурні показники. Адже у вересні було до тридцяти градусів тепла. Такої погоди ми не спостерігали упродовж півстоліття. Однак осінь не забула прийти в Україну. Похолодання дуже швидко охопило більшість її регіонів. Як наслідок – різко побільшало хворих. Щодо жовтня, то будемо також спостерігати мінливий характер погоди. Передбачаються і теплі дні, і холодні, дощові. До речі, перший сніг ми будемо зустрічати також у жовтні», – відзначила метеоролог Людмила Кравченко.

Конкретних прогнозів на зиму метеорологи ще не роблять. Однак зазначають: почнеться вона, скоріше за все, без запізнень.

Бабинеліто Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі