Які нагороди привезли тернопільські картингісти з чемпіонату, який проходив у Києві? (фото)

Перше командне місце, одне золото, одне срібло та дві бронзи - саме такі нагороди привезла збірна Тернопільської області з картингу з чемпіонату ТСО, який проходив у Києві.

- Один чемпіонат був серед учнівської молоді , а інший - чемпіонат Товариства сприяння обороні України з картингу присвяченого 25-й річниці ТСО України, - розповідає 20хвилин керівник федерації картингу Тернопільської області та учасник чемпіонату Микола Чорний. - Тривали вони з 30 вересня по 2 жовтня. Проходили вони на київському автодромі "Чайка".

 На змагання у Київ з Тернопільської області поїхала збірна з 14 учасників віком від 8 до 39 років. Загалом на чемпіонати зʼїхалось близько 15 команд з Полтави, Сум, Києва, Чернігова, Хмельницького, Чернівців та Тернополя.

- Наша команда на чемпіонаті ТСО взяла перше місце, - каже Микола Чорний. - Окремо по класах ми взяли одне золото, одне срібло та дві бронзи. На окремому чемпіонаті з учнівської молоді вихованці Юрія Федька посіли командне 5-те місце і взяли одне золото та одну бронзу.

Спортсмени своїми результатами задоволені і вважають, що це хороший для них досвід.

- Дуже задоволений результатами, бо ми повезли дітей, які жодного разу не їздили на такій трасі і вони себе дуже добре показали, - додає Микола Чорний. - І показали, що у Тернополі є перспективні спортсмени, яких можна розвивати. І дуже добре, що відразу посіли перше місце, бо, насправді, на чемпіонаті було дуже багато сильних спортсменів і команд.
123

Тернопіль картинг чемпіонат нагороди Київ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі