На Тернопільщині розпочався місячник добровільної здачі зброї

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухівки, профілактики злочинів пов’язаних з їх використанням, поліція України з 1 по 31 жовтня 2016 року проводить місячник добровільної здачі зброї. Долучилися до нього і правоохоронці Тернопільщини.

Впродовж жовтня мешканці краю мають можливість добровільно звернутися у підрозділи поліції, щоб здати незареєстровану зброю.
Мисливські гладкоствольні рушниці, газові пістолети, які не були викрадені та не стали знаряддям злочину, відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України можна законно зареєструвати під час місячника. У цьому випадку громадяни звільняються від кримінальної чи адміністративної відповідальності.

Під час літнього місячника здачі зброї жителі краю принесли до поліції 324 одиниці зброї та понад тисячу боєприпасів. Серед них – дві нарізних армійського зразка, 27 одиниць мисливської нарізної та 164 - гладкоствольної. 44 мисливські рушниці перебували в незаконному обігу.

Працівники поліції вкотре нагадують мешканцям краю, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення Закону, а й причина багатьох нещасних випадків, які трапляються як з дорослими, так і з дітьми.

Правоохоронці закликають власників вогнепальної мисливської та газової зброї ставити її на облік чи перереєстровувати. У випадку закінчення терміну дії дозволів на право зберігання зброї необхідно за місяць до закінчення дії дозволу звертатися до служби дозвільної системи поліції за місцем проживання.

Тернопіль місячник зброя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі