Намір звести чергову будову в парку Національного відродження вже має перших противників

У тернопільському парку Національного відродження таки хочуть збудувати будинок на місці, в якому громадські активісти будувати не дозволили і під тиском громадськості будівельні роботи припинили.

Та спритні ділки придумали, як таки звести чергову будові – під приводом благих намірів: мовляв зведуть так звану вуличну спортивну академію, де займатимуться футболом і гандболом виключно дівчата.

Депутат міської ради, голова земельної комісії уже висловився проти даного будівництва.

"Супер намір!!! Я двома руками за і навіть ніразу не засумнівався в щирості намірів, бо ж останні роки спостерігаю як беззупину місто заростає вкрай потрібними "соціальними, оздоровчими, рекреаційними, спортивними, соціально-спортивними, рекреаційно оздоровчими - ну ви зрозуміли" об'єктами. І цей не буде зайвим. Навпаки! Дівчача академія це дуже по гендерному вірно. Та ще й з спортивним хостелом. Готовий максимально сприяти, як зможу АЛЕ виключно за межами густонаселених та забудованих частин міста, парків та зелених зон, територій комунальних закладів та установ. Ось за межами того всього і будуйте, є де. Громада підтримає!!!) В парк, будь ласка, припиніть з такими креативами рватись!", – написав на своїй сторінці в Фейсбуці Андрій Шкула.

Юрист Олена Сетпанова в соцмережах додала, що громадська організація, яка взялася за будівницвто, створена лише у 2016 році!!!

Що не завадило міськвиконкому надати їм дозвіл на проведення рбіт.

Свого часу підприємець Володимир Поточняк на так званому інвестиційному конкурсі, через які місцева влада здійснює земельні оборутки, виграв право будівництва комерційного об’єкта в парку Національного відродження. Чоловік хотів збудували готель зі стоянками та відпочинковою зоною. Активісти не дозволили, щоб у міста забирали кусок парку, і кілька років проект заморожений.

"Наша громадська організація саме шукала місце під соціально-спортивний центр «Вулична академія». Домовились, що інвестор в особі Поточняка, акумулюючи власні оборотні кошти, розпочне будівництво, а ми потім йому їх повернемо через українських та міжнародних донорів (у тому числі і по лінії УЄФА). Останні готові долучитися до реалізації проекту за умови наявності всіх погоджувальних документів та розпочатого будівництва, адже в порожнє місце ніхто вкладати грошей не буде. Загалом проект, за попередніми розрахунками, вартує близько 600 тис. доларів, при цьому жодних фінансових вливань ні міста, ні області не передбачається", – розповів Номер один ініціатор проекту, президент громадської організації «Фундація зірок світового футболу «Діти+» Ярослав Несторович.

парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі