Нардеп Микола Люшняк підтримав аграріїв, які пікетують під Верховною Радою (фотофакт)

Мітинг під стінами ВРУ 4 жовтня ініціювали аграрії, вони повідомили, що акція є всеукраїнською і має попереджувальний характер.

Одна із головних проблем, яка сколихнула фермерів – зняття мораторію на продаж землі.

Серед вимог мітингарів також відновлення системи оподаткування, що діяла до 2015 року; прийняття законопроекту 3851-1 «Про внесення змін до податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, у тому числі сільгоспвиробників» до кінця 2016 року.

Свою підтримку аграріям висловив і народний депутат від партії «Блок Петра Порошенка» з Тернопільщини Микола Люшняк. Маючи досвід у сільськогосподарській сфері, будучи членом Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, політик цілком усвідомлює усі ризики і виклики, які сьогодні стоять на шляху у розвитку сфери.

- Сільське господарство сьогодні залишаться однією із провідних галузей України, а тому саме їй має бути приділена додаткова увага. Розробка дієвого механізму справедливого оподаткування фермерів та розвитку господарств загалом – принесе країні тільки користь. Ці люди, які працюють на полях, на великих і малих господарствах, мають повне право вимагати від держави захисту, адже працюють на межі рентабельності, - переконаний микола Люшняк.

МиколаЛюшнякпідтримаваграріїв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі