Через Тернопіль планують запустити швидкісну двоповерхову електричку (Фото)

Обговорюють новий маршрут двоповерхового електропоїзда Skoda.  За словами, керівника "Укрзалізниці", розглядають два основні маршрути –  Київ - Полтава - Харків  і  Київ - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів.

“Нарешті виводимо з «кущів» багатостраждальний електропоїзд «Skoda». Говорю про необхідність цього з першого тижня свого перебування на посаді. Тримати було такий потяг без руху,– як мінімум, - недбалість, як максимум – предмет інтересу прокурорів. І от тепер друга «Skoda» виходить з ремонту. Цього тижня чеські фахівці проведуть необхідні обстеження і тестування. Служби мають забезпечити її готовність до експлуатації до 1 листопада. Я, правда, хотів би, щоб це сталося вже у двадцятих числах жовтня”, – пише курівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун.

За його словами, вчора правління прийняло принципове рішення – Передали два електропоїзди «Skoda» з балансу Південної залізниці на баланс Української залізничної швидкісної компанії.

“Вивчаємо прийнятні варіанти напрямків експлуатації цих потягів. Бо вони мають певні обмеження, зокрема, потребують технічного обслуговування кожні 700 км. Зараз розглядаємо такі маршрути: Київ-Полтава-Харків, Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів. Сьогодні вже маємо пряме сполучення Київ-Львів, дуже коротке - 4.55 у дорозі, з мінімальною кількістю зупинок. Ідея для «Skoda» – задіяти всі проміжні зупинки і доправити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова. Фахівці УЗ запевняють, достатній пасажиропотік там є. Хоча щодо використання «Skoda» ми готові почути думку і самих пасажирів. Розраховуємо, що це будуть вдалі маршрути, на які вийдуть комфортні і якісні потяги. Особливо з огляду на початок зимового періоду та наближення тих же зимових свят. Служба руху ще працює над розкладом, але зрозуміло, що це будуть денні потяги «Інтерсіті». І останнє. З обігу вивільнимо 18 пасажирських вагонів. Цей рухомий склад піде на напрямок Київ-Херсон. Буде додаткова пара швидкісного поїзда з дзеркальним розкладом”, – повідомляє Войцех Балчун. 

Через Тернопіль планують запустити швидкісну двоповерхову електричку (Фото), фото-1
Через Тернопіль планують запустити швидкісну двоповерхову електричку (Фото), фото-2
Через Тернопіль планують запустити швидкісну двоповерхову електричку (Фото), фото-3
Тернопіль двоповерхова електричка “Skoda”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі