У будівельному мінімаркеті біля літака продають браковану продукцію

У будівельному мінімаркеті на пр. Бандери, що поблизу літака, продають неякісні товари.

Про це 0352.ua повідомив тернополянин Андрій.

Він розповів, що придбав у даному магазині 3 лампи розжарювання на час ремонту в квартирі.

Та одна лампа наповнилася білим димом, щойно її вкрутили, ще одна теж одразу «хлопнула», третя просвітила два дні і перегоріла.

Коли тернополянин прийшов у магазин із вимогою замінити бракований товар, продавець відмовився це зробити, пояснивши, що виробник не дає гарантії на свій товар.

Мовляв, усі лампочки львівського виробника є неякісні,  і треба було купувати діодні лампи, на які є гарантія.

«Добре, що ви їх взагалі додому донесли. Ці лампи можуть навіть лише один день просвітити. Тому ми їх не міняємо. Людей попереджаємо, що вони неякісні, але їх все одно купують, бо вони дешевші», – сказав мені продавець. На питання, чому ж не попередив мене про це при купівлі, чоловік «включив дурника» і заявив, що не встигає всіх попереджати про те, що лампочки неякісні. Чому у відділенні магазину продовжують продавати неякісні лампи, якими закладений стелаж, він теж пояснити не зміг», – розповів обдурений покупець.

Зважаючи на те, що «одноразові» лампи так і лишилися в продажу, покупцям даного магазину варто задуматися і над якістю інших товарів, що продаються у ньому. Адже раз керівництво будмаркету закриває очі на те, що одне з відділень торгує бракованим товаром, не виключено, що таку політику заробітку на товарах сумнівної якості сповідують і в інших відділах. 

лампи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі