• Головна
  • На Тернопільщині 70-річний дідусь потрапив під потяг
20:30, 24 квітня 2012 р.

На Тернопільщині 70-річний дідусь потрапив під потяг

До чергової частини міліції лінійного відділу на станції Тернопіль надійшло повідомлення про те, що на перегоні Красне-Золочів поїздом сполученням Трускавець-Дніпропетровськ смертельно травмовано невідомого чоловіка віком близько 70 років. 

Про це повідомили 24 квітня упідрозділі зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

За даним фактом проводиться перевірка, з’ясовують обставини події.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення