У Тернополі стартував фестиваль «Золота підкова»

До фестивалю старожитніх авто «Золота підкова», який стартував 7 жовтня в Тернополі, Тернопільський ретро-клуб «Ретро-кортеж» підготував приємний сюрприз – поповнив колекцію двома унікальними екземплярами, зокрема вантажною машиною «Урал-ЗІС» військового часу та автомобілем з цікавою історією «Ягуар XJ».

Останнє авто президент США Ніксон подарував Генеральному секретареві СРСР Леоніду Брежнєву, а той подарував першому секретарю Щербицькому. Потім раритет опинився в Щолокова. Після цього його подарували Героєві соціалістичної праці з Борщова Щепановському. Згодом «Ягуар» потрапив до колекції Тараса Демкури. Шанувальник старожитніх авто і громадський діяч потурбувався, аби ретрокар було реставровано. Сьогодні цей унікальний раритет бере участь у туристичному пробігу, а завтра на Театральному майдані з 10.00 його зможуть оглянути всі бажаючі.

Віримо, що маршрут «Дорогами Пінзеля» – Тернопіль-Микулинці-Підзамочок-Бучач-Теребовля, 8 жовтня цей автомобіль здолає з гідністю.

Приходьте 9 жовтня на центральну площу Тернополя – і насолодіться кращими взірцями автопрому. Звичайно, кожен зможе зробити фото на згадку.

tenews.te.ua
Тернопіль ретро-автомобілі Пінзель
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі