Відтепер тернополяни через інтернет мають змогу контролювати роботодавців

При працевлаштуванні багато найманих працівників вважають, що запис у трудовій книжці забезпечує зарахування страхового стажу. Та насправді багато роботодавців намагаються працювати у «тіні», чим позбавляють своїх працівників соціального захисту.

Саме для того, щоб бути соціально захищеними зараз та у майбутньому, Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області закликає найманих працівників перевіряти свого роботодавця. Адже якщо роботодавець ігнорує сплату внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, хоча і робить запис у трудовій книжці, він залишає працівника без стажу.

– Перевірку всіх даних, які впливають на пенсійне забезпечення, кожен охочий може здійснити за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою: portal.pfu.gov.ua. Користувачем порталу може стати кожен громадянин. При цьому постійно контролювати свої персоніфіковані дані, які впливають на розмір майбутньої пенсії. Таким чином знизиться ризик прикрих несподіванок, пов’язаних зі стажем та зарплатою, під час призначення (перерахунку) пенсії та інших соціальних виплат, – пояснює Номер один заступник начальника відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Тернопільського об’єднаного управління ПФУ Тернопільської області Ольга Кобіс.

Для того, щоб стати користувачем веб-порталу, необхідно звернутись до Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою: вул. М. Кривоноса, 10 – відділ обслуговування громадян у Тернопільському районі; майдан Волі, 3 – відділ обслуговування громадян у місті Тернополі і написати заяву, згідно з якою буде призначено особистий код для реєстрації. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу, та ідентифікаційний номер.

Тернопіль роботодавці інтернет контроль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі